Aliexpress Güvenli Mi?

Aliexpress Güvenli Mi?

Aliexpress Güvenli Mi?

Aliexpress şu an dünyanın en güvenli B2C platformudur. Türkiye'deki ticaret platformlarından daha güçlü bir altyapısı vardır.

Tam İade Garantisi

Siparişiniz satıcı tarafından vaat edilen teslimat süresi içinde ulaşmazsa, ödemenizin tamamını geri alabiliyorsunuz. Hemde çok basit ve hızlı birşekilde.

Örn. ürününüz elinize ulaşmadı, anlaşmazlık açın, 3 gün içerisinde paranız tekrar hesabınızda.

Öğe açıklandığı gibi değilse tam veya kısmi geri ödeme

Aldığınız ürün yani elinize ulaşan ürün, satıcının ürün açıklamasıyla önemli ölçüde farklılık olması halinde, gerçeği yansıtmaması veya kandırmaya yönelik ise iki alternatif sunuyor size Aliexpress;

  1. Ürünü geri gönderin ve geri ödemenizi tamamen teslim alın.
  2. Kısmi geri ödeme alın ve ürüne de el koyun. Kısmi ödemeden kastı ise ürün bedelinin yarısından daha fazlası. Yani bu gayet iyi birşey.

Aliexpress hiçbir zaman müşteriyi mağdur etmiyor, bu konudaki politikaları satıcılara karşı çok acımasız.

Bu yüzden hem alışveriş, hem ödeme ve hem de teslimat sonrası Aliexpress, "her yönüyle güvenli bir alışveriş sitesi" cümlesini hak ediyor.

Diğer Aliexpress ve Yurtdışı Alışveriş Tecrübelerim

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusu ve geliştiricisiyim. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyor, blog yazıyor ve fotograf çekiyorum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar