İngilizce Tercüme Taleplerinizde Çeviri Çözümleri

İngilizce Tercüme Taleplerinizde Çeviri Çözümleri

İngilizce tercüme hizmeti, dünya çapında birçok alanda ortak dil olan İngilizce’nin tercüme hizmetini profesyonellerden almayı kim istemez? Elbette ki herkes İngilizce tercüme hizmetini profesyonel bir tercüme bürosu aracılığıyla almak ister. Bu noktada karşınıza Çeviri Çözümleri çıkmaktadır.

Çeviri Çözümleri uzun yıllardan bu yana tercüme sektöründe faaliyet gösteren lider firmalardan birisidir. Tüm dillerde olduğu gibi İngilizcede de yıllardır profesyonel çeviri hizmeti vermektedir.

Bireysel İngilizce Tercüme Talepleriniz…

Çeviri Çözümleri, bireysel İngilizce tercüme talepleriniz doğrultusunda en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek adına uzun yıllardır var gücüyle çalışmaktadır. Bireylerin evlilik ve boşanma belgelerinin hızlı ve güvenilir İngilizce yeminli tercümesini gerçekleştirir. Böylelikle bireylerin bu noktadaki hassasiyetlerinin bilinci içerisinde işlemlerini en kolay ve basit hale getirmek için çaba gösterir.

Vize, vatandaşlık, eğitim, çalışma, ikamet gibi süreçleri kolaylaştırmada bir numaradır. Halihazırda bu alanda yılların tecrübesine sahiptir. Bundan dolayı resmi belge tercümesi konusunda en hızlı hizmeti sizlere verir. Pasaport, aile cüzdanı, diploma, transkript, nüfus kayıt örneği gibi birçok belgeyi yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme etmektedir.

İnsan sağlığı günümüzde belki de en önemli noktalardan birisidir. Çeviri Çözümleri bireylerin sağlık raporları, tıbbi raporları, tahlil sonuçları gibi belgelerinin İngilizce tıbbi çevirisini gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken büyük hassasiyet, titizlik ve dikkat göstermektedir. Çünkü Çeviri Çözümleri yapılan yanlış bir tıbbi tercümesinin insan yaşamı için pahalıya mal olacağının bilincindedir.

Kurumsal İngilizce Tercüme Talepleriniz…

Şirketlerin uluslararası olarak yaptığı anlaşmaların ve yazışmaların birincil dili İngilizce’dir. Bu noktada sözleşme, ticari yazışmalar, bilançolar, mali tablolar, faturalar, toplantı tutanakları vb. evraklar tercüme edilmektedir. Bunun yanı sıra şirketlerin hizmetlerini ve ürünlerini internet ortamında tanıtmalarına el veren web sitelerinin tercümesi gerçekleştirilmektedir.

Şirket kuruluş ve tescil işlemleri esnasında en çok sözlü tercüme hizmeti talep edilen dillerin başında İngilizce gelmektedir. Bu noktada yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında İngilizce sözlü tercüme hizmeti verilmektedir.

İş toplantıları, seyahatleri ve yemekleri gibi şirketlerin çeşitli süreçlerinde toplantı tercümanlığı hizmeti verilmektedir.

Tüm İngilizce Tercüme Taleplerinizde Çeviri Çözümleri

Çeviri Çözümleri bireysel veya kurumsal fark etmeksizin tüm tercüme taleplerinizde başarılı sonuçlar elde etmeniz için en makul çabayı göstermektedir. Bunun doğrultusunda her geçen gün kendini geliştirmekte ve hizmetlerini iyileştirmektedir.

Tüm tercüme süreçlerinde olduğu gibi İngilizce tercüme işlemi esnasında da EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda hizmet vermektedir. Böylelikle tüm tercüme projelerinizin kalitesini güvence altına alır.

İngilizce tercüme hizmetimiz için detaylı bilgiyi www.ceviricozumleri.com  veya info@ceviricozumleri.com  adresinden alabilirsiniz. 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
Bedelli Askerliğin Tarihçesi