Ücretsiz Günlük İş Takip Programı Full İndir (Türkçe)

Ücretsiz Günlük İş Takip Programı Full İndir (Türkçe)
Ücretsiz Günlük İş Takip Programı Full İndir (Türkçe)

Merhaba değerli ziyaretçim; artık sizler için kodladığım Ücretsiz Günlük İş Takip Programı'nı Ücretsiz Full İndirebileceksiniz.

Uzun zamandır aklımda olan iş takip programı için dün kolları sıvadım ve bitirdim, bugün de sizlerle paylaşıyorum. Excel gibi programlarla da bu işi yürütebilirsiniz ama basit ve daha kullanışlı olması açısından spesifik programlar her zaman ilaç gibidir.

Programın tüm kodlaması bana ait değildir. İngilizce bir kaynaktan basic halde alıp, daha da geliştirdim, türkçeleştirdim, görselleştirdim ve sizlerle de paylaşıyorum.

Program Html5 + Jquery tabanlı çalıştığı için kurulum vs gerektirmez. Aşağıdaki linkten programı indirin ve .rar biçimindeki arşivinden çıkarın. "Program" isimli dosyayı çalıştırın. Bu kadar basit. Bu programı belgelerim gibi bir klasöre taşıyıp, Program dosyasına Sağ tıklayıp > Gönder > Masaüstü (kısayol oluştur) diyebilirsiniz. Daha da hızlı erişim için program kısayolu masaüstünde olacaktır.

Programı indirmek için buraya tıklayın.

Faydalı olması dileğiyle..


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

YORUMLAR

 1. profilİbrahim halil

  Ellerine sağlık güzel

 2. profilFatih

  Bu uygulamayı ortak bir server üzerinden bir kaç kişinin takip edebileceği bir takip programı gibi nasıl kullanırız. kendi ofisimde kullanmayı düşünüyorum da.... Teşekkürler.

  • Hafzullah YILDIRIM

   Bu uygulamayı belirttiğiniz şekilde kullanamazsınız maalesef. Ama isterseniz size özel yazabiliriz öyle bir program.

  • Ömer

   Uygulamada yanlış yazılan görevleri silme gibi bir işlem yaparsanız tam anlamıyla kullanılabilir. Şu an not kağıdı gibi kullanılmakta, silme ve düzeltme aktivasyonu yaparsanız çok daha faydalı olacaktır. Teşekkürler şimdiden.

 3. profilAkif

  İndirdim lakin kuramadım

 4. profilHüseyin YILMAZ

  Tam olarak incelemedim lakin Cookie'leri kullanıyor sanırım. Off-line çalışıyor ve normalde kulladığınız başka tarayıcıdan açtığınızda ilk kez açılıyor gibi oluyo.
  Elinize sağlık geliştirilebilir.

 5. profilahmet bükük

  kardeşim ALLAH razı olsun bu yorumu yazarken henüz tanıştım sitenizle ve çok değerli bilgiler paylaşarak insanlara yardımcı oluyorsunuz dediğiniz gibi değil sanırım siz bilginin sadakasını değil daha fazlasını öğretiyor yardımcı oluyorsunuz yiki varsınız

 6. profilmetehan kanmaz

  Merhaba çok güzel bir iş takip programı olmuş elinize sağlık. Fakat personel takip programı olarak kullanılabiliyor mu? Piyasadaki ücretli olan personel takip programlarının yerine geçebilir mi? Ben **********u kullanıyorum onun işlevlerini sağlayabilir mi? Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  • Hafzullah YILDIRIM

   Bu ücretsiz olarak sunduğum bir programdır. Aynı programın çok daha gelişmiş bir hali ücretli olarak yayında. Bilginiz olsun. İyi çalışmalar.

 7. profilMurat Filiz

  Ücretli versiyona nasıl ulaşabiliriz?

 8. profilAli Çelik

  görev kaydı yapmıyor, chrome ve ie ile açtım program dosyasını lakin ikisinde de görev kayıt etmedi.

 9. profilrıdvan arslan

  programı indiremiyorum , hata veriyor

 10. profilMelik

  Merhaba, Program için çok teşekkür ederim. Kodlama bilgim yok ancak uzun zamandır grafikerlik yapıyorum. Arayüzü çok kullanışlı olmuş, ancak geliştirilebilir. Bu programı geliştirmek isterseniz nacizane bir kaç tane önerim olacak.
  1. Her kaydın yanında eylem zamanını gösteren bir tarih ve saat bilgisi olmalı. Yada mouse ile görevin üstüne geldiğimizde kaydın oluşturulduğu tarih ve saati görmek iyi olurdu.
  2. Eylem tamamlandığında "Tamamlandı" sütununda görevler birikiyor. Tamamlanan işler silindiği zaman iş yapıldı mı yoksa yapılmadı mı diye emin olamıyorum ve sildiğim için pişmanlık duyuyorum. Tamamlanan işlerin kaydedilip göreve ve tarihe göre filtreleme yapılması gerekiyor.
  3. Tarayıcı geçmişini temizlediğimiz zaman herşey siliniyor. Girilen kayıtlar bir veritabanında ya da not defterinde tutulmalı
  4. İş başlangıcında karar verilen görevler iş sürecinde revize edilebiliyor. Bu nedenle girilen eylemlerin her aşamasında görev metni düzenleme özelliği olmalı.
  5. Yapılan işin ekran görüntüsünü de almak gerekebilir. PrintScreen ile kopyalanan resimlerin yapıştırılacağı, kırpma ve kaydetme özelliği olan bir ortam kitaplığı fena olmaz.

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *