Wordpress Temayı Html Yapma

Wordpress Temayı Html Yapma
Wordpress Temayı Html Yapma

Merhaba arkadaşlar;

ThemeForest gibi tema havuzu web sitelerinden faydalabileceğiniz html bir tema arıyorken, wordpress teması gördünüz ve gerçekten işinize yarar bir tema olduğunu düşündünüz. İşte bu aşamada bir wordpress temayı html temaya nasıl çevirebiliriz sorusu kafayı kurcalamaya başlıyor.

Tabi html olarak arayüzü indirip al işte yaptık değil olay, tüm wordpress kodlarından (gereksiz javascript ve stil dosyalarından) ve karmaşıklığından arındırılmış bir şekilde html'e çevirmekten bahsediyorum. Sanki o tema html olarak yapılmışcasına..

İşte bu aşamada birkaç uzun işlemden geçirerek wordpress bir temayı, wordpresslikten arındırıp, tertemiz ve müthiş sade, hızlı bir html tema yapabiliyoruz.

Bu konuda eğer ihtiyacınız varsa size de danışmanlık yapabiliriz.

İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

 1. profilFatih can

  Yani :) paramı istiyorsunuz

 2. profilVolkan

  Ücretli mi ücretsizmi ?

 3. profilGokhan

  Kardeş herşey paramı ya? Yazık ya dininiz imanınız para olmuş

  • Hafzullah YILDIRIM

   Bu (Wordpress Temayı Html Yapma) her şey mi? Değil, O yüzden her şey para değil. Ama bu profesyonel bir danışmanlık işi. İşin içinde yılların tecrübesi var. Emeğin hakkını vermeyi bilmemiz lazım. Değilse bu ülkede beyninden para kazanan insanlar değil vücudundan para kazanan insanların sayısı artar.

 4. profilYAKUP EROĞLU

  Zahmetli ve bilgi isteyen bir iş, bir ben yapabiliyorum zannediyordum. Ücretli olsun bir zahmet. Hafzullah bey de yapıyormuş.

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *