Nefis Yemek Tarifleri - Kolay ve Pratik Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri - Kolay ve Pratik Yemek Tarifleri

Şimdi size bir siteden bahsedeceğim ve bu sitede öyle tarifler göreceksiniz ki kendinizi mutfakta bulacaksınız. Çünkü adamlar bu işin en iyisi, gerçekten iyiler. Site size en lezzetli ve en pratik hatta en kolay tarifleri sunma amacı güdüyor. 2007'den beri NefisYemekTarifleri.com adresinden yayına devam eden sitedeki tarif sayısı şu an 300 bini geçmiş durumda. En güzel ve en önemli tarafı ise bütün bu tarifler kullanıcılar tarafından binlerce farklı mutfakta hazırlanıp yine kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yani bir usta değil, bin usta..

Buradan buyrun : http://www.nefisyemektarifleri.com/

Yüzbinlerce tarif cep telefonunuz kadar uzağınızda... Son derece kolay bir şekilde bir e-posta adresi ile üye olabileceğiniz gibi mevcut facebook profilinle de nefis yemek tarifleri sitesinde oturum açabilirsiniz. Siteye her yerden ulaşmanız mümkün. İnternetiniz olduğu sürece telefonunuza indireceğiniz gelişmiş nefis yemek tarifleri uygulaması ile nefis yemek tariflerinin sunduğu tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bu özelliklerden en önemlisi tarif defteri oluşturmak. Tarif defteri aslında bildiğimiz anlamda tarif defterinin online versiyonu. Tarif defterinize kaydedeceğiniz tarifler, siz neredeyseniz orada.

Nefis yemek tariflerinde ne çeşit tarifler bulunur?

Aklınıza ne gelirse tarifi var bu sitede. Çünkü imece usülü ile paylaşım yapılıyor. Yani herkes tarif paylaşabiliyor. Mısır nasıl patlatılır’dan tutun da safranlı pirinç pilavına, diyet kabak yemeğinden ıspanaklı kol böreğine duyduğunuz duymadığınız yüzbinlerce tarif. Akşam yemekleri menüleriniz için çeşit çeşit et ve sebze yemekleri tarifleri, kahvaltılar için pratik ve lezzetli öneriler. Tamamı denenmiş ve başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanından tarifler sitenin tarif havuzunda toplanıyor.

Nefis yemek tarifleri ücretli mi?

Nefis yemek tariflerinde sunulan hizmetlerin tamamı ücretsiz arkadaşlar. Mobil uygulamalar dahil ücretsiz olarak telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Android tv uygulaması bile yine ücretsiz olarak sunulmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı, bir telefon veya tablet veya bilgisayar, hepsi bu.. :)

Nefis yemek tarifleri sosyal medyayı gerçekten aktif olarak kullanıyor. İlk gördüğümde inanamamıştım ama uzun yıllardır paylaşım yaptıkları facebook sayfalarındaki takipçi sayısı 4.5 milyona ulaşmış. Nefis yemek tarifleri organizasyonunun resmi facebook hesabı yanında biri günlük menüleri paylaştıkları diğeri ise pratik tarifleri paylaştıkları yaklaşık 500 bin takipçili iki ek hesapları da bulunuyor. Facebook dışında en büyük takipçi kitlesi nefis yemek tarifleri instagram hesabı. 2.6 milyon takipçiye hizmet veren hesap nefis yemek tariflerinin tek resmi instagram hesabıdır. Sitenin youtube ayağında ise nefis yemek tarifleri kanalı var, eksik kalırlar mı hiç.. :) Yaklaşık 840 bin abonesi ile nefis yemek tarifleri youtube kanalı, youtube’da en büyük Türkçe yemek tarifi kanalıdır. Nefis yemek tarifleri yazarlarının hazırlamış olduğu videoların paylaşıldığı Nefis yemek tarifleri-sizden gelenler kanalı ise 140 bin civarında aboneye ev sahipliği yapmaktadır.

Web’de yemek tarifleri alanında olduğu gibi, facebook, youtube ve instagramda da nefis yemek tarifleri açık ara ile lider durumda. Nefis yemek tarifleri bu başarısını korumak ve kendi alanında yeniliklere öncülük etmek için gelecekte hangi adımları atacak merakla bekliyoruz. Ancak kesin olan bir şey var ki, sitenin müdavimi olan takipçileri her geçen gün artarak, severek ve bağlılıkla nefis yemek tariflerini takip etmeye devam ediyorlar..

Bilenler zaten biliyorlardır, kullanıyorlardım. Sözüm ve yazım o ki bilmeyenlere..

Kalın sağlıcakla.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
Bedelli Askerliğin Tarihçesi