Uzaktan Telefon Takip Etme Programı

Uzaktan Telefon Takip Etme Programı

mSpy İle İşyeri Bilgi Güvenliği Sağlayın

Bir işveren olarak çalıştığınız sektörde yer alan rakiplerinizin önüne geçmek, patentini aldığınız yeniliklerin sızdırılmasını önlemek ve iş yerinde çalışanlar tarafından bilgi sızdırılmasının önüne geçmek için kullanabileceğiniz telefon takip programı olan Mspy ile çalışanlarının iş yeri bilgisayarlarını, iş yeri telefonlarını ve tabletlerini gizli bir şekilde takip edebilişiniz. Hedef kişiye ait olan elektronik cihazlara kuracağınız casus yazılım ile hedef kişinin dijital ortamda yaptığı her hareketi, aldığı her nefesi yakından takip ederek iş yeri bilgi güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bilgi güvenliği iş dünyasında her şey demek olduğu için çok önemlidir. Büyük firmalar bilgi sızdırılmasına karşın çalışanların yetki alanlarını kısıtlama ihtiyacı içine girerler. Kendi iş yerinizde bil sızdırılmasına karşın alabileceğiniz kesin tedbirlerden biri olan telefon takip programı sayesinde bilgi güvenliğini en üst düzeyde sağlayabiliyorsunuz.

Mspy Güvenilir Bir Uygulama Mıdır?

Mspy; casus yazılımlar içinde kesinlikle tespit edilemeyen, kişisel bilgilerinizin güvenliğinin yanı sıra hedef kişilerden elde edilen bilgilerin, verilerin, raporların korunmasını sağlayan bir uygulamadır. Hedef cihaz içine kurulumu yapıldıktan sonra mobil uygulama içine kendisini gizleyen, bilgisayar içindeki dosyalara gizlenerek tespit edilemeyen ve tespit edilemediği için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir casus yazılım olan Mspy casus uygulaması ile gönül rahatlığı ile çocuklarınızın, eşinizin, çalışanlarınızın elektronik cihazlarını kontrol edebilir, yazışmalarına erişebilir, sosyal medya hesaplarına erişerek inceleyebilir, mesajlaştığı veya yazıştıkları numaralara erişerek güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

Mspy İle Neler Yapabilirim?

  • Mesajlara erişebilirsiniz; Hedef cihazın mesaj uygulamasına ve mobil mesajlaşma uygulamalarına erişebilir, tüm yazışmaları geriye dönük olarak okuyabilir, ekran görüntüsü alabilir ve veri analizi yapabilirsiniz.
  • Arama kayıtlarına erişim; hedef cihaz ile yapılan arama kayıtlarının tamamına erişebilir, yapılan ve gelen aramalar ile ilgili bilgi alabilir, arama süreleri ve aranan numaraları alabilirsiniz.
  • Sosyal medya hesaplarına erişim; Telefon takip programı ile hedef kişinin sosyal medya hesaplarına erişebilir, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımların, sohbet sayfalarında yapılan konuşmaların, sosyal medya hesaplarından yapılan mesajlaşmaların ekran görüntülerini alabilir, sosyal medya hesabından paylaşımlar yapabilir, yapılan sosyal medya paylaşımlarını silebilirsiniz.
  • Video ve fotoğraf galerisine erişim; Hedef kişinin cihazlarına erişerek video ve fotoğraf galerilerinin tamamına ulaşabilirsiniz. Özellikle çocukların kullandığı telefon ve tabletlerde yer alabilecek kötü içerikli fotoğrafların silinmesini sağlayabilir, içerikleri düzenleyebilir ve sizin dışınızda yapılan düzenlemeler hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • GPS takibi; Hedef cihazın gps takibini yaparak konu değişikliklerinden haberdar olabilir, konum yerleri hakkında bildirimler alabilir, hedef kişinin gün içinde yaptığı yer değişikliklerini bir harita üzerinde görebilirsiniz.
  • Şifreleri öğrenebilirsiniz: Hedef kişi kullanmış olduğu cep telefonu, tablet veya bilgisayarda şifre ile kilit altına aldığı dosyalara ulaşabileceğiniz Mspy ile şifrelerin kaydını alarak bu dosyalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gelişim çağındaki çocuklar için çok önemli olan bu uygulama ile çocuklarınızın art niyetli kişiler tarafından rahatsız edilmesini önlemiş olur, çocuklarınızın sağlıklı bir gelişim süreci göstermesine yardımcı olmuş olursunuz.
  • Hedef kişinin yapacağı sim kart değişiklikleri ile ilgili olarak bildirim alabilir, yapılan sim kart değişikliğinden haberdar olabilirsiniz.
  • Hedef kişinin cep telefonunda yer alan mobil uygulamalara erişebilir, mobil uygulamalar hakkına bilgi alabilir veya dilediğiniz mobil uygulamayı silerek güvenliği üst düzeye çıkarabilirsiniz.
  • Hedef kişinin gün içinde yapmış olduğu internet sitesi ziyaretlerinin geçmişine erişebilir, arama geçmişi ile hangi sitelerde ne kadar süre zaman geçirdiğini raporlar halinde alabilirsiniz.

Mspy Uzaktan Yüklenebilir Mi?

Telefon takip programı olan Mspy uygulaması ile hedef kişilerin ve cihazları yakından pasif olarak takip edebilir veya aktif olarak cihazı kullanabilirsiniz. Android, IOS ve Windows işletim sistemleri ile uyumlu olan mspy casus uygulaması sadece IOS işletim sistemleri üzerinde uzaktan kurulabilen özelliğine sahiptir. Satın aldığınız Mspy uygulaması için hedef kişinin ICloud bilgilerine sahipseniz bu bilgileri kullanarak hedef kişinin tabletine, cep telefonuna kurulum yapabiliyorsunuz. Yönetici paneline giriş yaptıktan sonra kurulum kılavuzunun yer aldığı sayfadan uzaktan kurulum aşamalarını öğrenebilirsiniz.   

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusuyum. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak ekibim ile altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyoruz.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar