Lohusa Giyimde Kalitenin Adresi

Lohusa Giyimde Kalitenin Adresi

Lohusa dönemi kadınlar için oldukça sıkıntılı geçer. Özellikle giydikleri her kıyafet kendilerini sıkar ve rahatsız eder. Lohusa kadınların daha rahat ve şık kıyafetler giymesini hedefleyen site, ürünlerinin kalitesi ile de, sağlıklı bir lohusalık dönemi sağlıyor.

Hamile Lohusa Ürünleri

Site, hamile ve lohusa ürünleri konusunda çok zengin çeşitliliğe sahip bulunuyor. Bu ürünlerden bazıları şu şekilde sıralanıyor;

  • Doğum elbisesi
  • Lohusa pijama
  • Lohusa seti (dörtlü set)
  • Hamile giyim ürünleri, T-shirt ve tayt
  • Lohusa gecelik
  • Lohusa sabahlık ve eşofman
  • Önden düğmeli lohusa giyim
  • Büyük beden lohusa giyim
  • Sabahlık pijama ve sabahlık gecelik takımları

Sitede tesettürlü hanımlar için de özel olarak hazırlanmış lohusa giyim ürünleri bulunuyor. Ayrıca, lohusa kadınları daha özel hissettirecek, isme özel hazırlanan lohusa sabahlıklar da mevcut.

Lohusa İç Çamaşır ve Lohusa Aksesuar

Kadınların hamilelikten kaynaklanan vücut değişimleri, özellikle lohusa döneminde daha da rahatsız edici oluyor. Bu nedenle kadınlar, giyim konusunda hem isteksiz hem de daha çok seçici olurlar. Sitede bulunan lohusa iç çamaşırları, esnek ve rahatlığından dolayı kadınlara daha huzurlu bir yaşam sunuyor.

Sitede bu kapsamda; emzirme sütyeni ve atleti, külot, doğum sonrası korseleri ile tayt korseler gibi değişik model ve renkte ürünler bulunuyor. Bu ürünler lohusa kadınların sağlığı ve rahatlığı düşünülerek tamamen pamuktan üretiliyor. Sitede ayrıca, lohusa kadınları daha şık gösterecek taçlar, terlikler, şallar kemerler ve anne çocuk setleri de mevcut.

Bebek ve Çocuk Ürünleri

Lohusam’da hem hamile hem de lohusa kadınlar ile bebek ve çocukların ihtiyaç duyacağı ürünlerin tamamı bulunuyor. Böylece, anne için ürün alınırken bebek ve çocukların ihtiyaçları da zaman kaybetmeden alınabiliyor. Bebek ve çocuk ürünleri arasında ise; hastane çıkışı, kıyafet, pijama, şort, badi, taşıma çantaları, emzik, alt açma ve isme özel gibi çeşitli şık ve sağlıklı ürünler mevcut.

Diğer Hususlar

Site ev içinde giyilebilecek rahat ve şık giyim ürünleri de bulunuyor. Müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet veren site müşterilerine ücretsiz kargo, kredi kartına taksit, 7 gün içinde değişim ve iade ile kapıda ödeme imkânı da sunuyor. Sitede yapılacak online ödemeler ise, SSL sertifikası güvencesi altında bulunuyor.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
Bedelli Askerliğin Tarihçesi