Kurusıkı Hakkında Her şey!

Kurusıkı Hakkında Her şey!
Kurusıkı Hakkında Her şey!

Kuru sıkı tabanca ve tüfekler ile ilgili günlük hayatta pek çok bilgiye rastlayabilirsiniz. Bir kısmı gerçek bir kısmı uydurma olan kurusıkı silahlarla ilgili bilgileri bir kenara bırakın! Çünkü bu muhteşem yazımızda sizler için kurusıkı ile ilgili her şeyi sunacağız!

Ülkemizde Retay, Zoraki, Ekol ve Blow gibi markalar önderliğinde üretilen ve dünyanın hemen her ülkesine ihraç edilen kurusıkı silahlar gerçek silahlara göre farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Adına ses tabancası da denilen kurusıkılar ateşli silahların aksine sadece ses çıkarmak için kullanılır. Şarjörlerinin kapasitesi modellere göre farklılık gösteren kurusıkılarda mermilerin içinde barut bulunur.  Ancak namlu yapısı kendine has olduğundan bu silahlarda sadece kurusıkı mermisi kullanılabilir.

Kurusıkı Tabanca Modelleri

Kurusıkı tabanca modelleri üreticilerin kendine has tasarımları ve insanların farklı taleplerinden kaynaklı olarak değişkenlik gösterir. Özellikle namlu uzunluğu, kasada kullanılan materyal ve şarjör kapasitesine göre değişik özelliklerde üretilen kurusıkı silahlarda çeşitlilik fiyatlara da doğrudan etki eder.

Kurusıkı modelleri arasında 150 TL’ye satın alacağınız bir silah olduğu gibi değeri 1000 TL’ye varan özel üretim kurusıkılar da bulunabilir. Hobi ve korkutma amaçlı olarak kullanılan kurusıkıları düz ve altı patlar olarak çeşitlendirmek mümkündür. Düz kurusıkı ile anlatılan yaygın şekilde tabancalar ile altı patlar kurusıkılar toplu silahlar olarak bilinir. Peki, Türkiye’de en çok tercih edilen kurusıkı silahlar hangileridir?

Zoraki 914

Zoraki marka kurusıkılar ülkemizde adını duyurmuş model olarak bilinir. En çok beğenilen ve satışı yapılan bu ürünü yaklaşık olarak 200 TL’ye satılmaktadır. Üzerine yapılan eklemeler ve ekstra özellikler ile daha pahalı olabilen Zoraki 914 modelini en uygun fiyatlara kampseti.com’dan satın alabilirsiniz!

Zoraki 918

Zoraki 918, Zoraki 914’ten sonra en çok beğenilen modellerden bir tanesidir. Tasarımı ile ön plana çıkan ve işlevselliği ile çok harika bir model olan Zoraki 918’i kampseti.com’dan oldukça uygun şartlarda atın alabilirsiniz.

Kurusıkı Dendiğinde Akla Kampseti.com Gelir!

Kurusıkı silahlar herhangi bir ruhsat olmadan satın alınabildiğinden insanların kurusıkıya olan talebi çok daha fazladır.  Siz de bir kurusıkı satın alarak hobi amaçlı kullanmak istediğinizde kampseti.com adresinden dilediğiniz model ve marka kurusıkıya sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen silah üreticilerinin modellerini satışa sunan kampseti.com ürün portföyünde çeşitliliği yakalamıştır. Bunun yanı sıra fiyatlar konusunda rekabetçi seçenekler sunması da kampseti.com’u diğer satıcılardan ayıran en önemli özelliğidir.

Elinize iyi oturan ve adeta elinizle bütünleşen bir kurusıkı satın almak için kampseti.com ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kampseti.com’un deneyimli uzmanları sizinle iletişime geçerek talebinizi en doğru şekilde algılar ve size en uygun seçenekler arasından bir tercih yapmanızı sağlar.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *