Kişisel Blog Para Kazandırır Mı

Kişisel Blog Para Kazandırır Mı
Kişisel Blog Para Kazandırır Mı

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda size kişisel blog para kazandırır mı, bilgiler vereceğim.

Kişisel blog; açan kişinin amacına göre değişen bir olaydır. Her site için geçerli tabi bu. Ama genel olarak bir kişisel blog yazarının öncelikle hiçbir şekilde kar amacı gütmemesi gerekir. Çünkü bu iş para için yapılacak bir iş değildir. Eğer para için yapıyorsa, başarı sağlama şansı çok azdır. Bu her iş için böyledir aslında. Sevmek lazım. Sevginin olduğu yerde başarı olur. Eğer illa para kazanmak istiyorsa niye blog açar ki insan? birçok alternatif varken.. Açmaz zaten.

Bazı şeyleri öğrenmek gerçekten zaman ve emek gerektirir. Bu da genel bir tanımla tecrübedir. Bende burada o zor olan şeyi paylaşıyorum. Karşılığı kesinlikle para olmayan tecrübe. İşte blog yazarlığı budur. Aslında bir şeyler başarmak istiyorsanız ilk düşünceniz para olmamalı. Eğer gerçekten o işi para için değil de yarar sağlamak için yapıyorsanız, para bir şekilde sizi bulur. İşte o zaman başarmışsınız demektir.

İlla da ben yazarım ama para kazanır mıyım diyorsanız çok kısa özetleyim.

Evet kazandırır, hemde iyi paralar kazandırabilir. Çevrem de (ben dahil) bloglardan aylık 100 TL ile 40.000 TL arasında para kazanan insanlar var. Bizzat kendim gördüm, duymadım yani :)

Severek yapın, vesselam.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

  1. profilAli Yatarkalkmaz

    Blog işinden para kazanmayan bir ben varım herhalde :)

  2. profilHacer

    Ben de blog açmak istiyorum ama ne kadar kazanc saglayacagi noktasinda suphelerim var.

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *