Instagram Canlı Yayın Kaydetme Programsız

Instagram Canlı Yayın Kaydetme Programsız

Instagram'a kısa süre önce gelen hikaye ve canlı özelliği ile birlikte instagram kullanıcıları anlık videoresimcanlı yayın gibi özellikleri kullanmaya başladı.

Canlı yayın sonrasında yayının tamamen silinmesi bazı kullanıcıları sıkıntı soktuğunu düşünürek instagram, son güncellemesiyle birlikte canlı yayının kaydedebilmesini sağlıyor.

Fakat bu kaydetme işlemi sadece flamaya eklenmesiyle sınırlı ve bu kaydetme sonrasında ne yazık ki özellik, yalnızca videoyu içermektedir; Yorum, seviyor ve görüşler kaydedilmiyor. 

Instagram Canlı Yayını Nasıl Kaydedilir?

Canlı yayınınızı bitirdiğiniz anda sağ üstte bulunan "KAYDET" veya "SAVE" iconuna tıklamanız gerekmektedir. 

Ayrıca, bir canlı yayın bittikten hemen sonra kaydetme düğmesine dokunmayı unuttuğunuzda geri dönmenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusu ve geliştiricisiyim. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyor, blog yazıyor ve fotograf çekiyorum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar