En Iyi Apple Uygulamaları 2019

En Iyi Apple Uygulamaları 2019

Günümüzde en çok kullanılan markaların zirvesinde bulunan Apple'ınIOS işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı cihazına sahipseniz, 2019 yılı itibariyle IOS kullanıcılarının tavsiye ettiği en iyi uygulamaları indirebilirsiniz. Fazla uzatmadan indirmeniz gereken en iyi IOS uygulamaları listemize geçelim.

Whatsapp

WhatsApp bir milyardan fazla kullanıcıya sahiptir. 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı. WhatsApp sohbet, ses ve video hizmetleri sunan bir uygulamadır. Bunlara ek: Çağrılar, sesli mesajlaşma ve fotoğraf, video ve konum paylaşımlarını da destekler.

Snapchat

Snapchat anlık ve süreli fotograf ve video paylaşımı yapmanızı sağlayan, son zamanlarda en popüler uygulamalar listesine girmiş bir uygulamadır. Snapchatten sonra bu İnstagram'da bu tarz bir modül geliştirmiş ve snapchat'e rakip olmuştur.

Youtube

Youtube, bir birbirinden ilginç videoların bulunduğu bir platformdur. Aynı zamanda düşünebileceğiniz neredeyse her şeyi nasıl yapacağınızı öğretmek ve öğrenmek için makyaj öğreticilerinden video oyunlarına genel bakışlara ve diğer videolara kadar dünyanın en büyük insan gücü video platformudur. Öğretici videoların nasıl oluşturulacağı hakkında videolar ...

iMovie

Yeni bir iOS cihazı satın aldığınızda iMovie ücretsizdir ve kliplerinizin istediğiniz bölümlerini seçip hiçbir zaman hemen yanınızda hızlı bir film hazırlamanızı sağlayan en kolay seçenektir. Ses efektleri ve birkaç geçiş ile birlikte geliyor ancak bazı özellikleri ücretsiz kullanımda sınırlı. (Daha sonraki kullanımlar için ücretlidir.)

GarageBand

GarageBand'da kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz; bu, yeni bir iOS cihazı satın aldığınızda ücretsizdir. Sanal enstrümanları klasikduygusal dizilerden rock veya elektronik alanlarına kadar her şeyi yapabilir - müzik hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile! (Daha sonraki kullanımlar için ücretlidir.)

Pinterest

Pinterest (Ücretsiz) halka açık bir kartpostal veya karalama defteridir. Dünyanın en çok ziyaret edilen 50 ziyaret sitesinden biridir ve yüz milyonlarca kullanıcısı vardır. Uygulamada kullanıcılar, tarifler, ilham verici teklifler, ev geliştirme fikirleri, moda ihtiyaçları için her şeyi paylaşıyor. . İğnelerinizi istediğiniz gibi düzenlemek için birden fazla pano oluşturabilir ve uygulama tamamen ücretsizdir.

Mosaic

Mosaic, 20 resim düzenlemek, yüksek kaliteli bir kitap bastırmak ve sonucu şanslı bir alıcıya göndermek için bir fotoğraf kolaj uygulamasıdır. Uygulama ücretsizdir ve bir hesap gerektirmez.

Tumblr

İnterneti sevdiğiniz şeyleri paylaşmanın en iyi yollarından biri, herkesin yanına gidebileceği ve müziklerinizi göreceği blog yazısıdır ve bu işi yapan Tumblr'den (Ücretsiz) daha iyi veya daha hızlı bir hizmet olmadığını düşünüyoruz. Aradığınız her şeyi, yalnızca iki dokunuşla fotoğrafürün veya başka bir şeyle paylaşmanıza olanak tanıyan bir iOS uzantısı sağlar. Elbette, her zaman yorum, medya veya blog yazısı ekleyebilirsiniz. Kendi alan adınıza bağlamış olsanız bile Tumblr'ın kullanımı ücretsizdir. Birkaç yüksek kalite, düşük maliyetli seçenek mevcut olsa da temaların çoğu ücretsizdir.

Trello

Trello (Ücretsiz), bir tahta ve kart sistemi kullanır. Kartları kullanarak panolarda listeler oluşturursunuz ve her kartta metinresimetiketekler ve daha fazlasını içerebilir. Bir proje üzerinde işbirliği yapmak için bir panele üye ekleyebilir ve bir liste içerisinde kartları sürükleyip bırakabilirsiniz. Trello'nun anahtarı, bir projeyle ilgili her şeyi bir bakışta görebilmenizdir. Trello, cihazlar arasında senkronize edilir ve iOS uygulamasıyla birlikte masaüstü, Android cihazlar ve Kindle Ateşi için uygulamalar da vardır; meslektaşlarınız ne olursa olsun Trello'ya erişebilir.

Wunderlist

Listeler herhangi bir projenin kritik bir parçasıdır ve birkaç uygulama bunları Wunderlist (Ücretsiz )'den daha iyi işlemektedir. Kendiniz için bir günlük yapılacaklar listesi oluşturmak veya görevleri meslektaşlarınıza tahsis etmek için kullanın. Listeler bir web tarayıcısında paylaşılabilir ve görüntülenebilir, böylece herkes erişebilir ve ücretsiz bir Mac uygulamasıdır.

Evernote

Ister fikir depolamak, araştırma sırasında keşfedilen web sayfaları eklemek veya satın alınanların makbuzlarını taramak için kullansanız da, Evernote (Ücretsiz) herhangi bir proje için zorunluluktur. Wunderlist gibi, masaüstü ve web sürümleriyle senkronize edilir ve dizüstü bilgisayarları takım üyeleri ile paylaşabilmenizi sağlar.

Duolingo

Tabii ki dil öğrenmek için bir uygulama bu listeye girmek zorundadır ve Duolingo (Serbest) eşsiz bir dil öğrenme uygulamasıdır Minigames ve testlerden oluşan bir dizi sayesinde, uygulamayı hemen hemen tümleştiren çekici bir ortamda 10 dildenherhangi birini öğreneceksiniz. İlerledikçe puan kazanırsınız, böylece ne kadar geldiniz miktarınızı ölçebilir ve birbirinizle motive olmak için arkadaşlarınızla rekabet edebilir. Tüm sınıflar ücretsizdir, bazı küçük uygulama ücretleri için bazı uygulama içi satın alma işlemleri vardır.

iTunesU

ITunes U (Ücretsiz), dünyadaki en büyük eğitim kurumlarından ve organizasyonlarından ücretsiz bilgi ve etkileşimli kurslar sunmaktadır. Apple, iTunes U'nun koleksiyonunun StanfordOxford Üniversitesi, MIT ve Smithsonian Kütüphaneleri gibi tanınmış isimlerden bir milyondan fazla indirilebilir dersvideo ve diğer eğitim içeriğine sahiptir. 

How To Draw Everything

Adından da anlaşılacağı gibi, Her Şey Beraberinde Nasıl Yapılırmeyveanime karakterleri ve grup logoları gibi çeşitli şeyleri nasıl çizebileceğinizi öğrenmek için basit adım adım öğreticiler içerir.

Slack

Slack iş dünyası için çok büyük bir önemi olan bir uygulamadır.  Ekip üyeleri bireysel olarak ve gruplar halinde birbirlerine mesaj göndermeleri, dosyaları paylaşmalarıprojeleri izlemesi ve giderlerini güncellemesi ile daha çok iş dünyası için tasarlanmış özel bir Facebook'a benziyor.

Telegram

Slack gibi, web'de, iOS ve Apple Watch'te bulunur; ancak Slack'in aksine, belirli bir süre sonra kendini imha edebilen mesajlarfotoğraflar ve videolar sunar. Uygulama sayesinde mesajlar şifreleniyor buda güvenli bir çalışma ortamı oluşmasını sağlıyor. Telegram 15 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir uygulamadır. 

Messenger

Facebook kullanıcılarının ister istemez kullanması gereken mesajlaşma uygulamasıdır. Messenger görüntülü arama, mesajlaşma gibi özellikleri bulunmaktadır. 

Uylsses

Ulysses, her türlü çalışma için favori Mac yazma uygulamalarımızdan biridir: incelemelerözelliklerromanlar, yayın komut dosyaları ... Fikri sizde olsun. Belgeleri biçimlendirmenize veya birkaç basit tuş vuruşuyla bağlantı ve diğer kod eklemenize olanak tanıyan Markdown'ı temel alan çok hızlı ve esnek bir metin editörüdür. 

Airmail

Airmail MAC için tasarlanmış e-posta kontrol uygulamasıdır. Birçok farkı özelliği ile birlikte mac kullanıcılarına kaliteli bir mail yönetimi sağlıyor.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusu ve geliştiricisiyim. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyor, blog yazıyor ve fotograf çekiyorum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar