Corona (Korona) Virüsü Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Corona (Korona) Virüsü Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Çinliler; kedi, köpek, maymun, böcek, fare vs ne varsa yiyorlar, onlardan çıkmayacaktıda kimden çıkacaktı böylesi bir havadis.

Allah'tan yine Çin’in gücü var da yayılmasını engelliyor, engelleyemesede yavaşlatıyor baya.. 6 günde dev bir hastane yaptılar.

Neyse işte, çıktı bir kere, çözüm bulmak lazım.

Her ne virüs olursa olsun belirti ne diye araştırmayın, virüslerin bazı genel belirtileri vardır.

Virüs kandadır, çoğalır, kan sarhoş olur, her ama her virüste ilk semptom gribal belirtilerdir. Kırgın vücut, ateş hali, eklem ağrıları... Neden? Çünkü bağışıklık onu tanımaz. Virüsü tanımaya çalışır. Düşman olduğunu anlar ve ona saldırır. O esnada bağışıklık senden çekilir. Virüsle savaş halinde olduğu için vücut hafif arıza verir. Ama maalesef bağışıklık yalnız silahla onu yok edemeyeceğini anlar. Çünkü karşı tarafın füzeleri, bombaları vardır..

Neyse, sonra virüs girdiği kanda hükmünü sürer. Saldırırda saldırır.. Bağışıklıklığı sekteye uğratır. Virüs tipine göre konaklanmak için karaciğer, göz, beyin, kalp vb. sevdiği bir gölgede konaklar. Eğer yerleştiği yerlere askerler (ilaç, iğne herneyse şifa işte) göndermezsen seni yutar ve virüs bu savaşı kazanır. Ki içindeki haini öldüren bir tedavi yoksa.. 

Örneğin ebola hiç bir şifayı dinlemez, seni 2 haftaya nakavt eder. Ama modern tıp onada çözüm buldu sanırım.

Virüsler hep vardır, var da olacaktır..

Virüsler küçüktür, hasarları büyük...

Bilim hangisiyle başa çıksın, üzerimize düşen temkinli ve bilinçli olmak.

Allah yardımcımız olsun.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
İzmit'te Pandemi (Tam Kapanma)
Bedelli Askerliğin Tarihçesi