birYaprak'tan bir ağaca..

birYaprak'tan bir ağaca..

Hakkımda bölümünde sizlere bahsettiğim cümleden alıntı yaparak başlayalım yazımıza veya bu güzel haberimize diyelim.

Kendim için ilk olarak online günlük (asp) ve online rehber (asp, ajax) gelistirdim. Hep ihtiyaç olarak görmüstüm. Son olarak bu site benim ellerimden cikti ve bitirme projem (c, asp, ajax, mysql, flash), alaninda örnegi olmayan vatana millete hayri olacak ve sirketlesecek bir proje, hala üzerinde çalisiyorum. Büyük destekler aliyorum bu projeme.

Artık güncelleme vakti de geldi. Proje üzerinde ilk başladığımdan bu zamana kadar yaklaşık olarak 2 yıl gibi bir süre geçmiş. Açıkçası bir süre bazı imkansızlıklardan dolayı proje yatar zaman geçirdi, o sıra grup tamamlanması olmadığı için dağılma ve ekip içerisinde köklü görüş farklılıklarının olması bu sürenin uzamasına neden oldu. Bu biraz da benden kaynaklı gibi, daha kesin görüşler ve tecrübeli yol haritası ile bu işi tekrar ayaklandırmaya çalıştım ve ekibimin de bu konuda beni yalnız bırakmadı ve çok idealist davrandıkları için onlara da teşekkürü borç bilirim.

Biraz ayrıntılara inelim. Ekip Türkiye geneli 8 ilde 24 kişiden oluşuyor. Yapacağımız ilk, online bir dergi ve dergi olarak profesyonelliği ön planda tutacak şekilde örgütlendi. Türkiye de en genç yazarlardan oluşan ekip ve Türkiye geneli ilk aylık online dergi gibi birkaç alanda ilklere imza atacak.

İlk dergiyi Mart 15, 2012 de sizlere sunmak için yoğun çalışmamıza ödün vermeden devam ediyoruz. Ekip o kadar güzel ve koordineli çalışıyor ki benden önce beni bu konuda onlar hırslandırıyorlar.

Toplam 10 kategoride sunacağımız dergi Güncel Siyaset Söyleşi Kültür-sanat Bilişim Eğitim Sağlık Spor Tarih Magazin'den oluşuyor. Bu ilk dergimiz için sınırlanabilir niteliktedir.

Şimdilik bu kadar kısa bilgi yeter gibi. Mart 10, 2012 de daha detaylı bilgilerle ve mutlu haberlerimiz ile sizlerleyim.

Teşekkürler.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
Bedelli Askerliğin Tarihçesi