Birikimevim Nedir?

Birikimevim Nedir?
Birikimevim Nedir?

Birikimevim nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Biz de birikimevim ne işe yapar ve ne tür bir faaliyet gösteriyor açıkçası merak ediyoruz. Bu nedenle bu yazımızda birikimevim sisteminin işleyişini araştırma ve açıklama ihtiyacı duyduk.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, faizsiz ev satın almanın en kolay, en kısa yoludur diyebiliriz. Uzun vadelerde bitip tükenmek bilmeyen kredi faizlerinden farklı olarak ödeme yapılan vade boyunca herhangi bir faizin işletilmediği bir sistemle taksitli olarak, üstelik taksitlerini sizzin belirleyebileceğiniz bir ödeme kolaylığı ile sizleri ev sahibi yapan sistemin adına birikimevim deniliyor.

Birikimevim Ev mi Satıyor? 

Alt başlıkta sorduğumuz sorunun cevabını hemen verecek olursak eğer kısaca hayır dememiz gerekiyor. Çünkü birikimevim menkul satışı yapan bir şirket değildir. Sadece finansman sağlayan, bu finansmanı da belirli bir sistemle yine ev almak isteyen kişilerden toplayarak sırayla ve belirli bir kuralla ev alımı için ödeme yapan kişilere ev aldıran bir şirkettir. Sisteme katılan ve üye olan müşterilerine kesinlikle bir ev satışı işlemi söz konusu değildir. 

Peşinatsız Taksitlerle Toptan Ödemeye Kavuşun 

Birikimevim ile ev almak isteyen kişiler, sisteme katıldıktan sonra bankaların uygulamalarına benzer bir uygulama ile karşılaşmamaktadırlar. Bilindiği gibi bankalar ev kredisi verirken yüksek faizlerin yanı sıra müşterilerinden bir de alınmak istenen evin bedelinin yüzde yirmisini peşinat olarak isteyebilmekte, daha doğrusu evin yüzde yirmisinin bedelini ödemeyerek bu ödemeyi peşinat olarak krediyi çeken kişiye ödetmeye çalışmaktadırlar.

Ancak birikimevim finans sağlama sisteminin böyle bir dayatması yoktur. Ev almak isteyen birikimevim kullanıcıları dilerlerse herhangi bir peşinat ödemeden de sisteme girebilmektedirler. Birikimevim ile ev almak isteyenler, birikimevime belirlenen dönem kadar taksit ödemektedir. Bu taksitlerin tutarı da kullanıcı yani müşteri tarafından belirlenebilmektedir. 

Taksit tutarı düşük belirlenirse ev almak için birikimevim tarafından müşterilerine sağlanacak olan finansmanın süresi de uzayabilmektedir. Müşteri tarafından ev almak için peşinat ödenmesi ve taksit oranlarının da yüksek belirlenmesi halinde ise birikimevim tarafından sağlanacak finansmanın toptan ödemesi daha kısa bir sürede olabilmektedir.

Sektörün güvenilir finans şirketlerinden olan birikimevim sayesinde hayallerinizdeki evlere kısa sürede ulaşabilir, siz de ev sahipleri kervanına katılabilirsiniz.

Web sitesi: https://www.birikimevim.com/


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *