Bilgisayardan Instagramda Fotoğraf - Video Nasıl Paylaşılır

Bilgisayardan Instagramda Fotoğraf - Video Nasıl Paylaşılır

Günümüzde birçok insan Instagram'ı aktif bir şekilde kullanıyor. Hatta kurumsal ve küçük ölçekli birçok işletmede instagram üzerinden yayınlar yaparak satış ve tanıtım yapmakta. Fakat özellikle işletmeler için bu işi telefondan yapmak bir hayli zor olabiliyor. Paylaşım yapılacak resmi bilgisayardan telefona atmak ve ardından paylaşmak zor olabiliyor. 

Bu yazıda bu zor durumu ortadan kaldıracak bir program ile sizlere kesin çözüm vermek istiyorum. Bilgisayardan instagrama resim yüklemek artık Gramblr programı ile çok kolay.  Gramblr programını kullanarak bu zorluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Gramblr'ı biraz daha yakından tanıyalım ve resim paylaşmak haricinde neler yaptığına gözatalım.

Gramblr Nedir?

Gramblr bir sosyal medya etkileşimli nesne tabanlı bir programdır. İnstagram hesabına bu program sayesinde giriş yapıp resim, fotograf, video gibi birçok formatta paylaşım yapılabiliyor. Hatta aynı instagram uygulamasında olan fotograf filtreleme, resme ve birçok diğer özellik ile düzenleme yapabilme imkanı sunuyor. Diğer özellikler şunlar : 

  • Paylaşım Zamanlaması
  • Takipçi Kazanma
  • Puan Sistemi
  • Beğeni Kazanma

Gramblr'i indirmek için tıklayınız

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusu ve geliştiricisiyim. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyor, blog yazıyor ve fotograf çekiyorum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar