Arkadaşa Hediye

Arkadaşa Hediye

Arkadaş, sırdaştır, güvendir. Aileye en yakın kavramdır arkadaşlık. Sevdiğiniz çocuğa sizin için bakıp, size bakıyor mu diye kontrol eden, sınavda kopyasını sizinle paylaşandır. Herkesten kaçmak istediğinizde kendinizi yanında bulduğunuz, paranızı, eşyanızı, evinizi paylaştığınız gibi, özleminizi, sıkıntılarınızı, hüznünüzü de paylaştığınızdır. Aynı anne babadan doğmamış kardeşinizdir kimi zaman. Kendi için uğraştığında sizi de ihmal etmeyen, eğlenmeye gittiğinizde yanınızda ilk aradığınız kişidir. Kardeşiniz gibi sevip değer verdiğiniz dostlarınıza özel günlerinde, sürpriz kutlamalar hediyeler vererek, kalbinizdeki yerini gösterirsiniz. Arkadaşlarınızı en eğlenceli şekilde mutlu edebilmenin yolu, Bodo.com’da! Boş zamanlarınızı birlikte geçirmekten keyif aldığınız arkadaşa hediye olarak da, kaliteli bir şekilde geçirilen vakit hediye edin. Nasıl mı? Bodo, yeni hediye tarzı olarak oluşturduğu deneyim hediye tarzı ile, hediyelerinizin çok daha verimli, çok daha eğlenceli ve çok daha heyecan verici olmasını sağlıyor. İnsanların ortak zevkleri göz önünde bulundurularak oluşturulan özel kategoriler, sizlere aradığınız mükemmel deneyimi bulmakta yardımcı olacak.

Arkadaşa hediye önerileri

Arkadaşınız sizin pek çok eğlenceyi birlikte yaşadığınız, yanında kendiniz olabildiğiniz ve onu olduğu gibi kabul ettiğiniz kişidir. Aileden, sevgiliden eşten çekindiğiniz durumlar olabilir, karakterinizdeki en derin davranışları onlarla iken dışa vurmayabilirsiniz. Ancak arkadaş farklıdır, o sizi siz olduğunuz için sever, öyle kabul eder. Ortak bir hayat yaşamamak size onunla iken büyük bir özgürlük sunar. Gelin arkadaşlarınızla, doyasıya eğlencenin ve özgürlüğün tadını Bodo ile çıkarın. Bir çok insanın hayran kaldığı ancak denemeye cesaret edemediği, ‘’Paraşütle Atlama Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’ deneyimini arkadaşınıza doğum gününde verdiğiniz bu bodo hediyesi ile yaşayın. Askere gitmeye hazırlanan arkadaşınıza askerlik hediyesi ve ön tecrübe niteliğinde bir deneyim, ‘’İki Kişilik Poligon’da Silahla Atış’’. Çağımızda yaygın olan bilgisayar oyunlarına siz ve arkadaşınızın da büyük bir tutkusu var ise, ona bu yılbaşı farklı bir hediye almayı hiç düşünmeyin, çünkü bodo sizin için çoktan düşündü, ‘’İki Kişilik VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’. Arkadaşlar dendiğinde akla gelen ilk kelimeler, kahkaha, eğlence, aksiyon ve aktivite ise neden sıradan cüzdan, kıyafet vs hediyeliklerle vaktinizi harcayasınız ki? Özel zamanlar en özel şekilde geçirilmeyi hak eder. Zamanınızı Bodo.com’un eşsiz sürprizleri ile özelleştirin.

Arkadaşa hediye fikirleri

Öğretmen bir arkadaşınıza Öğretmenler Gününde, muhtemelen bu zamana kadar onlarcasını almış olduğu kalem, ajanda vs hediye etmek yerine, onu birlikte eğlencenin dibine vuracağınız, ‘’İki Kişi için Karting’’ deneyimini gerçekleştireceğiniz alana götürün. En yakın erkek arkadaşınız evleniyor ve güzel bir düğün hediyesi vermek istiyorsanız, saatleri, takımları boş verin ve hep beraber eğlenceye koşun, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’. Üniversite arkadaşınızla yaşadığınız güzel anılara unutamayacağınız son bir anı daha ekleyin, ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Sevdiklerinizle biriktirdiğiniz güzel anılar yıllar geçtikçe en büyük hazineniz olacak. https://bodo.com/tr/ ile, pırlanta değerinde anlar biriktirmeye devam edin.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusuyum. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak ekibim ile altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyoruz.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar