Aracınız İçin Gerekli Yol Yardım Hizmeti Otolye

Aracınız İçin Gerekli Yol Yardım Hizmeti Otolye

Sık sık seyahat eden kişilerin korkulu rüyası olan yolda kalma durumu sizin de başınıza gelebilir! Aracınızın yakıtı bitebilir, lastiği seyir halindeyken patlayabilir veya aracınız çalışmayabilir. Yol yardımı sürücülerin karşılaştığı bu gibi olumsuz durumlarda devreye giren kurtarıcı bir hizmettir! Otolye ile en güvenli yol yardımını çağırabilir, en yakın çekiciye ulaşabilir ve kısa sürede yolunuza devam edebilirsiniz! 

Yol Yardımı Nedir?

Çetin yollara ya da İstanbul içi fazla trafiğe dayanamayan araçlar yolda kalabilir veya arıza yapabilir. Zorlu hava koşulları veya daha önce seyahat edilmeyen arazi yolları da sürücüleri sıkıntıya sokabilir. Bu zorlu durumda imdadınıza yetişen hizmet yol yardımıdır. Yol yardımı, arıza yapan araçların çekici ile en yakın servise götürülmesi veya meydana gelen aksaklıkların giderilmesi ve aracın yola hazır hale getirilmesidir. Sağlanan bu hizmet ile arıza veya kaza gibi durumlarda hem aracınızı hem sizin güvenliğinizi sağlayabilir, endişe etmeden yola devam edebilirsiniz.

Yol Yardımı Hizmeti Nasıl Alınır? 

Bazen kötüyü düşünmek istemeyiz ve bu sebeple gereken önlemleri almada gecikebiliriz. İşte bu durumlarda devreye giren yol yardımı ile bir B planı oluşturabilirsiniz. Bu yardım her şirket nezdinde farklılaşabilir ve ihtiyacınıza yönelik olanı bulmanız zorlaşabilir. Otolye ise bu aşamada devreye girer ve aracınız için en kapsamlı hizmeti veren oto servisi bulmanızı kolaylaştırır. Otolye'ye girerek yol yardımı & çekici hizmeti veren servislere ulaşabilir, İstanbul içi hizmet veren oto çekicileri sıralayabilir ve size en yakın çekiciyi tercih edebilirsiniz. Üstelik, seçtiğiniz servisinin güvenirliğini ve kalitesini Otolye onayı ile görebilir, aracınızı emanet etmeden önce servis hakkındaki değerlendirme ve yorumları da okuyabilirsiniz. 

Oto Çekici Hizmeti Neleri Kapsar?

Oto çekici diğer adıyla oto kurtarma hizmeti arızalı veya yolda kalan aracın yerinin tespit edilmesini ve bulunduğu güzergahtan alınmasını içeren bir hizmettir. Tespit edilen noktadan alınan araç en yakın anlaşmalı oto servise götürülür ve gerekli yardımı alması sağlanır. Oto kurtarma ücreti çoğunlukla ücretsizdir. Aracınızın oto servis ücretleri ise servislere göre değişebilir. Otolye ile yol yardımı hizmetinden faydalanmak için seçtiğiniz oto servisi arayabilir veya mesaj atabilir, hizmet ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Küçük arızalarda ya da aksi durumlarda da yol yardımından yararlanabilirsiniz. Örneğin aracınızla seyir halindeyken lastiğiniz patlayabilir ve lastik değişimini o anki şartlarda yapamayabilirsiniz. Bu ve benzeri durumlarda aracınızın lastiğinin değiştirilmesi için yol yardımı hizmetinden faydalanabilir ve işinizi mümkün olan en kısa sürede çözebilirsiniz.

Aracınızın sadece yakıtı bittiği ve bu sebeple yolda kaldığı durumlarda da yardım hizmetinden faydalanabilir, en yakın benzin istasyonuna kadar götürülerek yola devam edebilirsiniz. Bu tür hizmetlerde işçilik ücreti çoğunlukla ücretsizdir. Fakat kişiler hizmetin kapsamına bağlı olarak malzemelerin ücretlerini ödemek zorunda kalabilir. Yol yardımı hizmetine dahil olan bir diğer husus ise aracınızın çalınması veya anahtarının kaybolmasıdır. Bu gibi üzücü durumlarda bu hizmetten faydalanabilir, yedek anahtarınızı ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Aracınızın çalınma durumda ise sigorta şirketine gerekli bilgilendirmeleri yapmalı, sağlanan ikame araç hizmeti ile yolunuza devam edebilirsiniz. İkame araç hizmetinden aracınız bozuk veya arızalı olduğunda ya da serviste bakıma alındığında da yararlanabilirsiniz. Yol yardımı hizmeti veren firmalar size 7/24 hizmet verir. Sizin de çekici hizmetine ihtiyacınız varsa otolye ile oto çekici hizmetine ulaşmanız çok kolay. Hemen otolye.com'a girin "Servis" menüsünden "Yol Yardım & Çekici" kategorisine girip çekici hizmeti verebilecek konumunuza en yakın servisle iletişime geçin. Dilerseniz birden fazla servisle iletişime geçebilir; fiyat teklifi aldığınız servislerin çekici fiyatlarını karşılaştırabilir, en kaliteli en uygun ve en hızlı hizmete 7/24 kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
İzmit'te Pandemi (Tam Kapanma)
Bedelli Askerliğin Tarihçesi